Een clinic is een leuke manier om in aanraking te komen met de golfsport voor vrienden, familie en personeel. Clinics worden op maat gemaakt en zijn op die manier geschikt voor zowel de beginnende, als de ervaren golfer.
Fungolf
Gezellig golfen! Je krijgt een instructie op de driving range en putting green van ongeveer ± 60 minuten. Na de speluitleg ga je zelf aan de slag. Je gaat op de America baan een aantal holes spelen. Iedereen ontvangt een tas met 3 clubs en 3 ballen om in de baan te spelen.
Flinggolf: Wat is FlingGolf?
FlingGolf is een actieve, natuurlijke en atletische sport. Het wordt gespeeld op golfbanen, tegelijkertijd met traditioneel golf. In plaats van het slaan van een bal met een golfclub, Fling (werp) je de bal weg met de gepatenteerde FlingStick. Een natuurlijke beweging, je gebruikt slechts 1 stick en geniet van de natuur en de baan!
Hoe wordt FlingGolf gespeeld?
FlingGolf wordt gespeeld met een Flingstick en normale golfballen. In plaats van een bal te slaan, Fling je een bal vanaf de teebox richting de green. Wanneer iedereen de bal heeft geFlingt, loopt iedereen naar zijn/haar eigen bal. De balpositie wordt gemarkt en je stapt 5 stappen naar achteren. Binnen deze 5 meter Fling je de bal opnieuw. Op de green kun je de bal putten door middel van de Flingstick tegen de bal te zetten en richting de hole te duwen (pushen). Je telt het aantal Flings en degene met het minste aantal Flings wint.
Heeft iemand in jullie groep geen rijbewijs? Geen enkel probleem.
Wij beschikken ook over twee E-kickbikes (electrische steps met grote banden) die net zo snel gaan. Hier mag iedereen van 16 jaar en ouder, zonder rijbewijs mee rijden, dus degene kan gewoon mee!
Staat jullie groepsgrootte hierboven of onder de aanvragen-knop niet benoemd? Of heb je andere vragen? Neem dan gerust contact op met ons voor meer informatie!
| Begintijd | Eindtijd | Activiteit |
| 09.00 uur | 10.30 uur | Chef's Ontbijt (Liesbeth's Grand Café) |
| 11.00 uur | 16.00 uur | E-choppers |
| 12.30 uur | 14.30 uur | Golfclinic of Flinggolf (Golfhorst America) |
| 14.30 uur | 15.15 uur | Bittergarnituur |
| 16.30 uur | 19.00 uur | Sherlock Horst (Dagje Horst aan de Maas) |
| 19.00 uur | 21.30 uur | Sharing Diner (Liesbeth's Grand Café) |